5 lat działalności INNVIGO
fot. INNVIGO

Polski producent środków ochrony roślin, posiadający w swojej ofercie herbicydy, fungicydy, insektycydy, regulatory wzrostu oraz zaprawy ? firma INNVIGO, świętuję piątą rocznice swojej działalności.

W ciągu tak krótkiego okresu działalności, firmie udało się zbudować bogate portfolio składające się z ponad 40 produktów, a także zyskać uznanie w oczach rolników z różnych krajów. Jak informuje firma, środki INNVIGO trafiają do 11 krajów i chronią ponad 10 milionów hektarów upraw.

? Świętujemy pięciolecie INNVIGO. Wszystko zaczęło się 27 stycznia 2015 roku. Mieliśmy jasne wyzwanie: stworzenie firmy, która ma działać w Polsce i w innych krajach. Zaczęliśmy przygotowywanie portfolio, przedstawianie produktów wchodzących na polski rynek. Budowaliśmy swoją ofertę w oparciu o hasło, że dobre rozwiązania nie muszą być drogie, starając się przekonać do nich odbiorców ? powiedział Krzysztof Golec, Prezes Zarządu firmy INNVIGO.

W nadchodzących latach INNVIGO wciąż chce stawiać na rozwój, dlatego w latach 2020-2023 przedsiębiorstwo planuje wdrożenie kolejnych produktów: 16 herbicydów (w tym 7 wieloskładnikowych), 11 fungicydów (w tym 7 wieloskładnikowych) oraz 1 regulatora wzrostu.

Celem firmy jest, aby w 2021 roku stać się głównym dostawcą chemii rolniczej w Polsce. Do 2025 roku INNVIGO chce posiadać w swoim asortymencie 100 produktów i prowadzić sprzedaż w 30 krajach.

Źródło: Informacja prasowa INNVIGO