hodowla zwierząt
fot Fotolia

Efektywna produkcja zwierzęca wymaga odpowiedniej selekcji i doboru najlepszych osobników, które zostaną przeznaczone do dalszej hodowli. Zwierzęta z udokumentowanym, dobrym pochodzeniem dają gwarancję, że najlepsze cechy będą wiernie przekazywane na potomstwo. W Polsce nie brakuje gospodarstw specjalizujących się w hodowli zarodowej takich zwierząt jak bydło, czy trzoda chlewna, które wykorzystywane są jako materiał reprodukcyjny.

Często zdarza się również, że gospodarstwa planujące poszerzenie hodowli poszukują zwierząt, które mogłyby być wykorzystane do efektywnego tuczu. Działa to także w drugą stronę ? zdarzają się też gospodarstwa, które z powodu zbyt dużej obsady zwierząt, decydują się na sprzedaż kilku osobników. Bez względu na motywy jakie kierują rolnikiem, w tym przypadku najlepiej sprawdzają się mieszańce między rasowe, które charakteryzują się lepszą odpornością na czynniki środowiskowe i lepszym wykorzystaniem paszy.

Darmowy portal www.reproduktor.eu to miejsce, gdzie mamy możliwość umieszczenia ogłoszenia i zaprezentowania swojej hodowli od jak najlepszej strony. Co ciekawe strona nie ogranicza się tylko i wyłącznie do umieszczania ogłoszeń związanych ze zwierzętami gospodarskimi. Można znaleźć tu najbardziej popularne gatunki zwierząt, takie jak psy, koty, bydło, trzoda chlewna, konie, rybki, króliki oraz egzotyczne ptaki, gady czy owady. To miejsce wolne od ograniczeń w sposobie prezencji swoich zwierząt i nadwyżek hodowlanych. Intuicyjny panel logowania i proste menu, dzięki któremu każdy odnajdzie się na stronie i bez żadnego problemu doda ogłoszenia ? darmowe i bez ograniczeń, jeśli chodzi o ilość.

Miejsce dla prawdziwych miłośników zwierząt

Portal skierowany jest dla małych, jak i dużych hodowców, ale również pasjonatów przeróżnych gatunków zwierząt. Swobodne umieszczanie ogłoszeń to motyw przewodni strony, ale nie brakuje tutaj dodatkowych smaczków, łączących wszystkich miłośników zwierząt. Każdy może zaoferować swoje usługi dla zwierząt, a także pochwalić się swoją hodowlą i pasją do nich.

Portal powstał z myślą o stworzeniu miejsca wyjątkowego dla każdego wielbiciela fauny i flory, których przedstawicieli i rodzajów jest bez liku, a co jeden to bardziej unikatowy! Portal oferuje profesjonalne ogłoszenia od ludzi pasjonujących się światem zwierząt ? każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Poza tworzeniem i przeglądaniem ogłoszeń można również poczytać ciekawe fakty ze świata zwierząt. Hodowców w Polsce jest bowiem wielu, a celem strony jest dotarcie do wszystkich prawdziwych hodowców oraz miłośników zwierząt i wspólne rozwijanie się, oraz zapewnianie zwierzętom godnego bytu poprzez promowanie tylko i wyłącznie prawidłowego postępowania wobec nich.

Portal, który dociera do tysięcy zainteresowanych

Serwis stara się dotrzeć do wszystkich właścicieli zwierząt i osób szukających wymarzonego pupila czy okazu do dalszej hodowli. Dzięki nieskomplikowanej formule strony absolutnie każdy użytkownik będzie w stanie dodać ogłoszenie, które trafi na portal i będzie widoczne dla wszystkich odwiedzających. Reproduktor.eu pełni rolę pośrednika i umożliwia dostęp do wszystkich ogłoszeń w wirtualnym świecie, aby bez ruszania się z domu znaleźć to, czego potrzebujemy.

Dodatkowo by dotrzeć do szerszego grona zainteresowanych odbiorców, wybrane ogłoszenia są udostępniane i promowane na ich profilu facebookowym w formie ciekawych, krótkich artykułów o danym gatunku. Docierają one do kilku tysięcy zainteresowanych osób i dzięki temu mogą wpłynąć na decyzję o wyborze i zakupie opisywanego pupila.

Ważnym elementem wyróżniającym serwis jest także kategoryzacja pod względem gatunku i rasy. Każde zwierzę jest precyzyjnie opisane, co pozwala na szczegółowe zapoznanie się z ogłoszeniem. W najbliższym czasie na portalu pojawi się dostęp do nowych funkcji ? strona zostanie przetłumaczona na cztery języki w celu promowania polskich zwierząt i hodowli w całej Europie, a w szczególności w Niemczech czy Czechach, gdzie rynek ten jest bardzo chłonny i zarazem różnorodny pod względem oferowanych zwierząt. Dzięki temu hodowcom z Polski będzie łatwiej sprzedać, a także zakupić wymarzone okazy z zagranicy. Wszystko to w jednym miejscu, darmowo i bez ograniczeń.

Reproduktor.eu