rolnictwo para
fot. Fotolia

Z badań przeprowadzonych przez Lelo UK wynika, że rolnicy uprawiają najwięcej seksu, spośród wszystkich grup zawodowych ? poinformował brytyjski magazyn Farmers Weekly.

W badaniu udział wzięło 2000 Brytyjczyków ? zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Ich zadaniem była odpowiedź na pytanie dotyczące aktywności seksualnej oraz wykonywanego zawodu.

Okazało się, że brytyjscy rolnicy uprawiają seks częściej niż osoby wykonujące inne zawody, a siedmiu na dziesięciu z nich ocenia swoją wydajność w łóżku jako ?niewiarygodną?.

W ankiecie jedna trzecia rolników stwierdziła również, że kocha się co najmniej raz dziennie, wyprzedzając architektów, lekarzy i fryzjerów.

10 zawodów, które najbardziej lubią seks:

Rolnicy
Lekarze
Architekci
Robotnicy
Dziennikarze
Marketingowcy
Projektanci
Księgowi
Hydraulicy
Fryzjerzy

? Poziom aktywności fizycznej w zawodzie takim jak rolnik, może mieć wpływ na poziom sprawności i energii ? twierdzi Kate Moyle, ekspert do spraw związków.

? Czynniki związane ze stylem życia w naszej pracy, takie jak elastyczność godzin pracy i środowisko, mogą mieć wpływać nie tylko na jakość naszego życia seksualnego, ale również na jakość naszego życia w ujęciu ogólnym.

Farmers Weekly