Kongres Trzoda 3.0
fot. www.pig-congress.com

To już 3 edycja Kongresu (dawniej występująca pod nazwą Narodowy Dzień Świni). Obecnie zatacza coraz szersze kręgi i przenosi się na poziom międzynarodowy! Poprzednie edycje okazały się wielkim sukcesem, a z roku na rok liczba uczestników biorących udział w wydarzeniu powiększyła się dwukrotnie.

Przewidywane jest, iż w tym roku Wschodnioeuropejski Kongres ?TRZODA 3.0? przyciągnie jeszcze więcej zainteresowanych (700+ uczestników). Kongres obfitować będzie w wiele użytecznych porad dla hodowców i producentów trzody chlewnej oraz praktycznych rozwiązań dla aktualnych problemów w branży. Poza hodowcami w kongresie wezmą udział także lekarze weterynarii, dla których zorganizowana zostanie osobna sesja ?Dobrostan?.

Wschodnioeuropejski Kongres ?TRZODA 3.0? to połączona z wystawą branżową konferencja, podczas której firmy z branży produkcji trzody chlewnej z Europy Środkowo-Wschodniej spotykają się z hodowcami i producentami trzody chlewnej z regionu.

Do głównych zagadnień kongresu należeć będą, między innymi: najnowsze technologie zarządzania w polskich gospodarstwach, automatyzacja, porównanie polskiej i zagranicznej genetyki, nowoczesne technologie żywienia oraz wirtualne wycieczki po polskich i zagranicznych gospodarstwach.

Kongres został objęty Patronatem Honorowym przez: Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej ?POLSUS?, Główny Inspektorat Weterynarii, Wschodnioeuropejski Alians Rolniczy oraz The European Livestock and Meat Trades Union (UECBV). Wśród patronów medialnych znajduje się także portal rolniczy MojaRola.pl.

Rezerwacja biletów oraz rejestracja na stronie: www.pig-congress.com

Źródło: www.pig-congress.com