fot. Case IH

Ciągniki Case IH Maxxum od momentu wejścia na rynek spotkały się z dużym zainteresowaniem i pozytywnymi opiniami użytkowników. Odzwierciedleniem tego były między innymi liczne nagrody i wyróżnienia, którymi została nagrodzona seria Maxxum.

Pasmo sukcesów ciągnika Maxxum Multicontroller rozpoczęło się podczas ubiegłorocznych targów Agritechnica, które odbyły się w Hanowerze został wyróżniony prestiżową nagrodą ?Machine Of The Year 2018?.

Ciągnik amerykańskiego producenta został wyróżniony także podczas włoskich targów Fieragricola oraz odbywających się kilka tygodni temu targach Agrotech w Kielcach, gdzie został wyróżniony tytułem ?Rolniczej Maszyny Roku?.

To jednak nie wszystko. Model Case IH Maxxum 145 Multicontroller osiągnął najlepszy wynik w kategorii ciągników z czterocylindrowym silnikiem pod względem zużycia paliwa przy pracach polowych w teście zorganizowanym przez Niemieckie Zrzeszenie Rolników (DLG).

Nowa wersja modeli Maxxum – Signature Edition ma nawiązywać do sukcesów osiąganych przez ciągniki wchodzące w skład tej serii. Ciągniki Maxxum w wersji Signature Edition będą posiadały na masce unikatowy podpis Jerome?a Increase?a Case’a oraz dodatkowe wyposażenie, które oferowane będzie dla modeli Maxxum 145 i 150 w wersji standardowej, Multicontroller i CVX.

W jego skład wchodzić będą:

– skórzana kierownica z logo ?Old Abe?

– charakterystyczne światła na dachu w technologii LED

– radio z technologią Bluetooth

– automatyczna klimatyzacja

– dywanik do kabiny

– fotel Dual Motion marki Grammer dla standardowych modeli ciągnika Maxxum

fotel marki Maxximo Evo dla modeli Multicontroller oraz CVX

Źródło: Case IH