Case IH Versum
fot. Case IH

Podczas tegorocznej edycji paryskich targów Sima, marka Case IH zaprezentowała czteromodelową gamę ciągników Case IH Versum CVXDrive, w skład której wchodziły cztery modele o mocy od 100 KM do 130 KM.

Kilka tygodni temu holenderski portal Mechaman poinformował, że wybrana nazwa została zarejestrowana przez inną firmę, w efekcie czego marka Case IH będzie zmuszona do wycofania nazwy Versum.

Chociaż do wiadomości publicznej nie podano przyczyny takiego działania, doniesienia holenderskiego portalu przynajmniej częściowo okazały się prawdziwe, a Case oficjalnie poinformował o zmianie nazwy serii z Versum na Vestrum, co w języku łacińskim oznacza słowo Twój. Oznacza to, że oficjalna nazwa nowej serii ciągników to Case IH Vestrum CVXDrive.

? Chcielibyśmy zapewnić naszych klientów, że żaden aspekt ciągnika nie ulegnie zmianie, a wszystkie specyfikacje pozostaną takie same, jak w momencie premiery. Również dostawy zaplanowane na rok 2019 nie ulegną zmianie ? powiedział Thierry Panadero, wiceprezes Case IH Europe.

? Będziemy kontynuować nasze działania związane z wprowadzaniem serii na rynek i czekamy na spotkanie z naszymi klientami w terenie i na wystawach w nadchodzących miesiącach, kiedy zaprezentujemy ciągniki.

W skład serii Case IH Vestrum CVXDrive wchodzić będą następujące modele: Case IH Vestrum 100 CVXDrive, Case IH Vestrum 110 CVXDrive, Case IH Vestrum 120 CVXDrive i Case IH Vestrum 130 CVXDrive.

Case IH