Dewulf RA3060 Essential
fot. Dewulf

Belgijska firma Dewulf specjalizująca się w produkcji maszyn do zbioru warzyw, wyprodukowała specjalną, jubileuszową wersję dwurzędowego samobieżnego kombajnu R3060, aby uczcić zbliżającą się 30 rocznice wyprodukowania pierwszego egzemplarza z tej serii.

Dewulf RA3060 Essential posiada w standardowym wyposażeniu oświetlenie LED, osiem kamer na podczerwień, moduł osiowy i system szybkiej wymiany, umożliwiający wymianę zestawów żniwnych dla różnych upraw.

Wersja Essential nie posiada jednak takich funkcji jak kontroli głębokości czy automatyczne kierowanie, dzięki czemu jak uważa producent, maszyna jest atrakcyjnym cenowo kombajnem.

Dewulf uważa, że ??model jubileuszowy nie tylko spodoba się rolnikom poszukującym zwiększonej wydajności po niższych kosztach, ale także osobom, które rozważają zakup używanego kombajnu samobieżnego lub nowej, ciągnionej, dwurzędowej maszyny.

Dewulf RA3060 Essential to dziesiąta wersja kombajnu, który został wyprodukowany w 1989 roku pod nazwą R3000. Maszyna ta była pierwszym trójkołowym samobieżnym dwurzędowym kombajnem.

Dewulf