John Deere Farming Simulator 2019
fot. John Deere

W październiku informowaliśmy, że po raz pierwszy w historii sprzęt do wywozu gnojowicy i obornika wyprodukowany przez duńską firmę Samson Agro został oficjalnie włączony do najnowszej wersji znanej gry komputerowej Farming Simulator.

W najnowszej edycji gry, której premiera miała miejsce 20 listopada, pojawiły się także kultowe modle ciągników i kombajnów marki John Deere.

W Farming Simulator 2019 pojawiły się między innymi modele ciągników serii 6R, 6M, 7R, 8R, 8RT oraz kombajny T560i. Twórca gry ? firma Giants Software zapowiedziała także kilka niespodzianek związanych z pojawieniem się amerykańskiej marki w grze.

Wszystkie maszyny, które znalazły się w grze Farming Simulator 2019 zostały odwzorowane z dbałością o każdy detal.

Wynika to z faktu, że programiści tworzący grę otrzymują od producentów dokładne specyfikacje techniczne maszyn, a specjalnie oddelegowani fotografowie mają za zadanie dokumentować poszczególne elementy tak, aby gra w każdym detalu wyglądała realistycznie.

Nowościami w grze Farming Simulator 2019 jest między innymi możliwość założenia gospodarstwa w Ameryce Północnej lub w Europie oraz pojawienie się maszyn do uprawy owsa i bawełny.

John Deere