Ursus C-380K
fot. Ursus

Rozpoczęte 15 marca w Kielcach targi techniki rolniczej Agrotech 2019 będą dla zwiedzających okazją, aby z bliską przyjrzeć się najnowszej ofercie maszyn i ciągników rolniczych wielu renomowanych producentów.

Podczas kieleckich targów, nowości w swojej ofercie zaprezentuje między innymi firma Ursus, która powiększa swoją ofertę ciągników rolniczych o modele Ursus C-380K oraz Ursus C-3105.

Nowa odsłona dobrze znanego Ursusa C-380 o mocy 75 KM wyposażona jest w silnik marki Kohler (dawne Lombardini), która charakteryzuje się najmniejszym zużyciem paliwa w klasie 75. Ursus C-3105 wyposażony jest z kolei na silniku Perkins o mocy 102 KM.

Obie maszyny oparte są na układzie napędowym, transmisji i przednim moście firmy Tümosan oraz skrzyni biegów zapewniającej 16 przełożeń do tyłu i do przodu ? 4 biegi, 2 zakresy.

6-słupkowe kabiny sprawiły także, że nowe wersje Ursów charakteryzują się odmienną stylistyką w porównaniu do obecnych modeli. Oba modele mają pojawić się na rynku w kwietniu.

Ponadto na stoisku Ursusa w Kielcach można zobaczyć także trzy modele z rodziny małych ciągników pomocniczych ? Ursusa C-335, Ursusa C-350 oraz Ursusa C-360

Ursus