fot. MRiRW
fot. MRiRW

Zmian w resorcie rolnictwa ciąg dalszy. Po tym jak w minionym tygodniu do dymisji podał się Krzysztof Jurgiel, a funkcję ministra rolnictwa objął Jan Krzysztof Ardanowski, trwają kolejne roszady.

W środę w godzinach popołudniowych, Zbigniew Babalski oficjalnie poinformował o swojej rezygnacji z funkcji wiceministra rolnictwa.

? Szanowni Państwo, pragnę uprzejmie poinformować, że dnia 26 czerwca 2018 roku, złożyłem rezygnację ze stanowiska Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi ? poinformował Babalski za pośrednictwem mediów społecznościowych.

? Kończąc swą pracę w Ministerstwie Rolnictwa, pragnę z największym wzruszeniem podziękować za współpracę przede wszystkim Rolnikom, którzy służyli mi radą i wsparciem, dla których moja praca była dedykowana.

? Dziękuję także moim współpracownikom w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, którzy oddawali serce i zaangażowanie w codzienną pracę.

? Pragnę podziękować Przyjaciołom i Wyborcom z mojego okręgu wyborczego za okazaną serdeczność, cierpliwość i wyrozumiałość. Mimo, iż moja misja w Resorcie została zakończona, moja praca dla Państwa trwa. Zapraszam do moich biur w województwie warmińsko ? mazurskim.

Zbigniew Babalski