Złoty Żuraw rolnictwa dla 365 FarmNet
fot. CTR Centralne Targi Rolnicze

Już drugi raz z rzędu nagroda Centralnych Targów Rolniczych powędrowała, a raczej pofrunęła do 365FarmNet. To wyróżnienie jest efektem pracy całego naszego zespołu, ale też firmy Claas, John Deere, New Holland, Case IH oraz Steyr, dzięki którym powstało nagrodzone, przełomowe rozwiązanie: Data Connect.

Podczas tegorocznych Centralnych Targów Rolniczych w Nadarzynie, jak co roku, przyznane zostały Złote Żurawie Rolnictwa ? nagroda dla wyróżniających się produktów i rozwiązań prezentowanych przez wystawców podczas CTR.

To już kolejne targi, na których jury konkursowe doceniło starania firmy 365FarmNet oraz system Data Connect. I nie ma się co dziwić ? chyba po raz pierwszy w historii kluczowi w branży producenci maszyn rolniczych oraz 365FarmNet, jako wiodący dostawca oprogramowania do zarządzania gospodarstwem połączyli się, aby jeszcze bardziej wspierać rolników i ułatwiać im pracę w gospodarstwie.

Data Connect to w wolnym tłumaczeniu połączenie danych. Generalnie chodzi o udostępnienie pewnych informacji logistycznych pomiędzy maszynami ? rolnik zazwyczaj w swoim gospodarstwie ma maszyny różnych producentów, a informacje o każdej maszynie były dostępne tylko w systemie konkretnego producenta.

Teraz jednak dzięki Data Connect rolnicy będą mieli możliwość obserwacji swojej całej floty i wglądu do danych o położeniu maszyny, jej statusie, prędkości jazdy oraz poziomie paliwa w jednym, wybranym systemie. Czyli np. maszyny CLAAS stają się dostępne w portalu Operations Center John Deere, maszyny CASE IH, New Holland, Steyr będą widoczne w portalach CLAAS TELEMATICS, 365FarmNet oraz Operations Center John Deere i na odwrót.

Źródło: www.365farmnet.com/pl/