fot. Case IH

Targi AgroTech, które odbyły się w dniach 16-18 marca w Kielcach, okazały się bardzo owocne dla amerykańskiego koncernu Case IH.

Znany na całym świecie producent maszyn rolniczych, podczas kieleckiej wystawy został nagrodzony kilkoma prestiżowymi nagrodami, które świadczą o doskonałej jakości i użyteczności sprzętu dostarczanego przez firmę z Racine.

Do rąk Case’a trafił tytuł ?Maszyna Rolnicza Roku 2017? za serię ciągników Case IH Maxxum Multicontroller, który został zorganizowany pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W ocenie komisji sprawującej nadzór nad konkursem, największe znaczenie miały takie aspekty jak ergonomia i BHP, funkcjonalność, nowoczesność rozwiązań konstrukcyjnych, parametry eksploatacyjne, a także jakość oraz estetyka wykonania.

Seria ładowarek Farmlift, w której znajduje się aż sześć modeli została natomiast zdobywcom Złotego Medalu Targów Kielce S.A. O zwycięstwie ładowarek Case’a zadecydowały parametry eksploatacyjne, właściwości funkcjonalne, ergonomia i bhp, energochłonność, efektywność stosowania, jakość i estetyka wykonania oraz niezwykle istotny wpływ na środowisko naturalne.

Case IH został doceniony także za estetykę i styl w konkursie na najbardziej oryginalny i nowatorski styl prezentacji targowej, za co amerykański producent otrzymał drugi Złoty Medal Targów Kielce S.A.

Źródło: Case IH